Dopravní nehoda Poběžovice 5.8.2016
DOPRAVNÍ NEHODA, 1. STUPEŇ, POBĚŽOVICE. Vyhlášení poplachu ve 17:13.

Jednotka byla operačním střediskem vyslána na dopravní nehodu v obci Poběžovice.

Průzkumem bylo zjištěno, že se jedná o dopravní nehodu osobního a nákladního vozidla, kde došlo vlivem špatně zabezpečeného nákladu k vysypání jeho části na vozovku. Náklad poškodil osobní vozidlo, které v danou chvíli nákladní vozidlo míjelo v opačném směru. Po srážce zůstalo osobní vozidlo nepojízdné a muselo být odtaženo do servisu.

Jednotka provedla zabezpečení místa nehody a úklid vozovky. Po celou dobu zásahu jednotka řídila provoz na pozemní komunikaci. Po příjezdu jednotky HZS Domažlice se řídila pokyny velitele zásahu.

Po předání místa zásahu se jednotka vrátila na základnu.

Velitel JSDH děkuje panu Jindřichovi Kohoutovi za věcnou pomoc v podobě poskytnutí přívěsu za OA, pomocí kterého jednotka provedla likvidaci rozbitého skla v místní sběrně sběrných surovin.

Místo události:

Fotogalerie: