Jan Nechoďdomů odešel do hasičského důchodu
Dnes se jednotka SDH Poběžovice slavnostně rozloučila s Janem Nechoďdomů, který sloužil ve výjezdové jednotce dlouhých 53 let a odešel do "hasičského důchodu".

Za svoji kariéru plnil funkce hasiče, strojníka, velitele družstva i velitele jednotky. My, zbylí členové, kteří jsme zažili Honzu v již velitelských funkcích a byli jsme sami mladí hasiči - žáci a někteří ještě nebyli na světě, mu tímto vzdáváme hold a děkujeme za vše, co nás naučil a co pro nás udělal.

Co se ale od nás mohl Honza dočkat, než nějaké lumpárny. Zinscenovali jsme proto fiktivní "poslední" výjezd, a celý ho natočili, sestříhali a dnes ho Honzovi na DVD předali. Na video se můžete kouknout v přiloženém odkazu.

Veliteli, děkujeme!

Fotogalerie: