Technická pomoc Mnichov 24. 2. 2017
TECHNICKÁ POMOC 1. stupeň, Domažlice, Poběžovice, Mnichov. Vyhlášení poplachu v 3:49.

Jednotka vyjela na ohlášený padlý strom na silnici III. třídy č. 19514 ve směru z Mnichova na Vranov.

Průzkumem bylo zjištěno, že se jedná o padlý strom, který padl na silnici z důvodu silného větru a bránil v průjezdu motorovým vozidlům.

Jednotka provedla likvidaci stromu rozřezáním pomocí řetězové motorové pily. Po dobu likvidace jednotka řídila v obou směrech dopravu. Zásah komlikoval velmi silný vítr.

Po likvidaci jednotka provedla kontrolu průjezdnosti komunikace do Vranova, Pivoně a Mnichova a poté se vrátila na základnu.

Místo události:

Autor: Martin Kopecký | Vydáno dne 24. 02. 2017 | 1300 přečtení