Technická pomoc Poběžovice 5. 10. 2017
Jednotka sboru dobrovolných hasičů Poběžovice , byla dne 5.10.17 povolána krajským operačním střediskem hasičského záchranného sboru Plzeňského kraje na TECHNICKOU POMOC,ODSTRANĚNÍ STROMU do obce Poběžovice.

Dle dalších informací z krajského operačního střediska bylo upřesněno, že strom leží na trase z Poběžovic do Vlkanova.

Po příjezdu na místo, bylo provedeno odstranění stromu motorovou pilou , který v důsledku silného větru spadl na komunikaci. Jednotka po odstranění stromu uklidila i hlavní pozemní komunikaci a vrátila se zpět na základnu kde provedla doplnění PHM a očištění motorové pily a uvedla techniku zpět do pohotovosti.

Jednotka vyjela v počtu 1+5 (CAS 25K LIAZ)

Zapsal: Michal Botlo

Autor: Martin Kopecký | Vydáno dne 08. 10. 2017 | 98 přečtení